Rozpoczęły się długo wyczekiwane ferie zimowe i nawet aura się dostosowała. Mamy zimę i mróz. Wszystkim naszym uczniom oraz nauczycielom życzymy dobrego odpoczynku, fajnych i ciekawych pomysłów na spędzenie wolnego czasu.
Odpocznijmy wszyscy, tak by 3 marca wrócić do szkoły z wieloma fajnymi wspomnieniami z ferii oraz „naładowanymi akumulatorami”, by móc znowu zabrać się do solidnej, systematycznej nauki.
Nasi uczniowie nakręcili film o szkolePoznaj opinie ucznówZobacz co mówią RodziceMała szkoła - wielkie możliwości
Projekty edukacyjno-językowe
Co nas wyróżnia?
Oferta kształcenia – plakat
Kalendarium Świąt Nietypowych
Konto szkoły
Śp. ks. Michał Józefczyk, założyciel naszej szkoły