W związku z ostatnimi wydarzeniami związanymi z wojną na Ukrainie, nasza szkoła wzięła czynny udział w zbiórce na rzecz ofiar agresji. Zbieraliśmy najpotrzebniejsze rzeczy – środki higieniczne oraz długoterminową żywność, które następnie zostały przekazane potrzebującym. Produktów było naprawdę bardzo dużo. Nauczyciele wraz z uczniami i pracownikami szkoły chętnie przyłączyli się do zbiórki i przynosili potrzebne rzeczy. Za okazane serce dziękujemy.
– Pamiętajcie, DOBRO POWRACA –
Nasi uczniowie nakręcili film o szkolePoznaj opinie ucznówZobacz co mówią RodziceMała szkoła - wielkie możliwości
Projekty edukacyjno-językowe
Co nas wyróżnia?
Oferta kształcenia – plakat
Kalendarium Świąt Nietypowych
Konto szkoły
Śp. ks. Michał Józefczyk, założyciel naszej szkoły