Konkurs plastyczno-literacki „Świat i ja”

Konkurs Plastyczno-Literacki „ŚWIAT I JA”
 
„Dziwny Rok”

Rok 2020 jest najdziwniejszy ze wszystkich w XXI wieku. Nasze życie codzienne, relacje z innymi, sposób spędzania czasu oraz nasze możliwości rozwoju bardzo się zmieniły. W jaki sposób ten rok wpłynął na Ciebie, Twoich bliskich i cały świat? Czy jest to dla Ciebie czas stracony czy raczej czas większych możliwości? Jak wygląda życie Twoje i innych w tych nietypowych czasach?

Przedstaw swoją pracą: jaki dla Ciebie jest ten dziwny rok?
W ramach konkursu uczeń może wykonać pracę plastyczną (np.: rysunek, kolaż, plakat, wyklejanka itp.) i/lub pracę pisemną (np.: praca albumowa, sprawozdanie, reportaż itp.)
Do konkursu zapraszamy uczniów szkół podstawowych, ponadgimnazjalnych, ponadpodstawowych, ośrodków szkolno-wychowawczych, domów kultury i innych placówek edukacyjnych.

Zgłoszenia konkursowe wraz z potwierdzeniem wpłaty i pracami można nadsyłać do nas do dnia 30 listopada listownie bądź mailowo.

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej www.wielkitestedukacyjny.com i w zamieszczonym w mailu załączniku. Na laureatów konkursu oraz na najliczniej reprezentowane szkoły czekają atrakcyjne nagrody.

Chcemy dać dzieciom szansę na rozwijanie swoich zainteresowań i wyrażenie samych siebie, dlatego mamy nadzieje, że nie zabraknie Państwa szkoły w tegorocznej edycji Wielkiego Testu Edukacyjnego.

 

kontakt@wielkitestedukacyjny.com