Kolejna lekcja języka hiszpańskiego za nami…

Kolejna lekcja języka hiszpańskiego za nami… i tym razem było naprawdę głośno!
Zamiast tradycyjnego „proszę otworzyć podręczniki”, były rytmy, śpiew i hiszpańskie hity, które porwały wszystkich do wspólnej zabawy. Okazuje się, że słówek można uczyć się nie tylko z zeszytu, ale też… nucąc refreny! 😄
Było muzycznie, śpiewająco i bardzo energetycznie — a przy okazji uczniowie przekonali się, że nauka języka może brzmieć naprawdę świetnie! 💃🕺🎵