Kolejna lekcja języka hiszpańskiego za nami… i tym razem było naprawdę głośno! Zamiast tradycyjnego „proszę otworzyć podręczniki”, były rytmy, śpiew i hiszpańskie hity, które porwały wszystkich do wspólnej zabawy. Okazuje się, że słówek można uczyć się nie tylko z zeszytu, ale też… nucąc refreny! 😄 Było muzycznie, śpiewająco i bardzo energetycznie — a przy okazji uczniowie przekonali się, że nauka języka może brzmieć naprawdę świetnie! 💃🕺🎵
Nasi uczniowie nakręcili film o szkolePoznaj opinie ucznówZobacz co mówią RodziceMała szkoła - wielkie możliwości
Projekty edukacyjno-językowe
Co nas wyróżnia?
Oferta kształcenia – plakat
Kalendarium Świąt Nietypowych
Konto szkoły
Śp. ks. Michał Józefczyk, założyciel naszej szkoły