Czwartkowy wieczór gier planszowych

Spotkania przy planszówkach są doskonałym sposobem spędzenia wolnego czasu. Wspólne rozgrywki uczą logicznego myślenia i koncentracji, a także zdrowej rywalizacji. Ich zaletą jest również to, że pobudzają wyobraźnię i kreatywność.

Późnym czwartkowym popołudniem 17 marca,  spotkaliśmy się w naszej szkole  na kolejnym wieczorze  gier planszowych.

Nasi uczniowie znudzeni kontaktami wirtualnymi oraz nowoczesnymi technologiami postanowili spędzić czwartkowy wieczór zupełnie inaczej. Odeszli od ekranów komputerów i telewizorów, zrezygnowali na chwilę ze smartfonów i wybrali spotkanie z rówieśnikami twarzą w twarz. O godzinie 17-tej wszyscy zebrani chętnie zasiedli do ekscytujących gier strategicznych, logicznych i karcianych. Wśród młodzieży panowało ogólne rozbawienie i raz po raz słychać było wybuchy śmiechu i okrzyki radości ze zwycięstwa. Było głośno, ale bawiliśmy się wspaniale!

Czas spędzony na wspólnej zabawie minął bardzo szybko, a taka forma rozrywki przypadła wszystkim do gustu. Późnym wieczorem uczniowie opuścili szkołę z postanowieniem, że wieczory przy grach planszowych powinny być organizowane częściej.