Zwolnieni z Teorii

Witajcie po dłuuuugim czasie odpoczynku, który nieznacznie „zakłócany” był nauką zdalną. Mamy nadzieję, że udało Wam się poświęcić czas sobie, bliskim i dać sobie chwilę wytchnienia. Rozpoczęliśmy niedawno Nowy Rok kalendarzowy, co niesie za sobą pewne plany i chęć realizacji postawionych sobie celów. Post ten będzie dotyczył współpracy naszej szkoły z Fundacją Zwolnieni z Teorii (Zwolnieni z Teorii | Facebook). To już trzeci rok, jak próbujemy wnieść coś w nasze lokalne życie społeczne poprzez próby podjętych inicjatyw. Jak to mówią do trzech razy sztuka ;). Wczoraj tj. 13 stycznia 2022 roku upłynął kolejny ważny termin związany z projektami społecznymi realizowanymi pod patronatem ZWZT. Deadline ten dotyczył wysłania formularzu planowania, który jest następnym etapem zaraz po inicjacji. W tym roku szkolnym w Naszej szkole utworzyły się dwa zespoły, które mierzą swoje siły w realizowaniu swoich autorskich projektów. 
Pierwszy projekt o nazwie BETTER YOURSELF, stworzony przez grupę 7 uczniów,  jest kontynuacją projektu z poprzedniej edycji i nastawiony on jest na wsparcie nastolatków w samoakceptacji oraz walce o realizację marzeń. Projekt ten można śledzić na Instagramie wpisując nazwę  BETTER YOURSELF  lub klikając w link  – BETTER YOURSELF.
Drugi projekt to LONG LIVE THE GLOBE, tworzy go spora grupa dziewcząt, zarówno z naszej jak i  z zaprzyjaźnionych okolicznych szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych. Projekt ten jest dopiero na etapie rozwijania swoich wirtualnych skrzydeł, więc póki co możemy tylko podać jego nazwę –  LONG LIVE THE GLOBE oraz odsyłacz również do kanału na Instagramie – LIVE THE GLOBE.
Zachęcamy do obserwowania oraz wspierania waszych szkolnych kolegów i koleżanek 🙂
 
Link do strony: Zwolnieni z Teorii